Rychlá pomoc
hodinového
manžela
24 hodin denně
776 888 031

Zámečnické práce

hodinový manžel zámečnické práce

Zámečnické práce provádíme již řadu let, našim zákazníkům nabízíme kvalitní, spolehlivé a rychlé zámečnické práce. I proto působíme nejen jako zámečnictví, ale i jako zámečnická pohotovost. Zruční řemeslníci naší společnosti Vám nabízí profesionální zámečnické služby pro instalaci, výměny nebo opravy zámků dveří různých vzorů do dřevěných nebo kovových dveří.

Provádíme tyto zámečnické práce:

  • Oprava dveřních zámků
  • Instalace zámků u dřevěných či kovových dveří
  • Výměna zámků
  • Montáž válců
  • Výměna válce
  • Instalace dveřní vložky
  • poradenská činnost po zámečnické práce a zámečnictví
 

Při příjezdu Vám zkontrolujeme zámek na dveřích a na základě Vašeho přání vám nabídneme nejlepší možnost opravy. Pokud je to nutné, můžeme zajistit i nákup.

Díky naší dlouholeté zkušenosti vám naši zámečníci nabízí kompletní služby. Zámečnické práce pomáhají lidem ve svízelných situacích, kdy je potřeba rychlý zásah. Lidé volají zámečnictví nejčastěji v situacích, kdy potřebují otevřít byt, auto, či zabouchnuté dveře od domu.

Naše zámečnická pohotovost je vám k dispozici 7 dní v týdnu. V případě jakéhokoliv problému, jako jsou například zabouchnuté dveře auta, bytu a další nepříjemnosti, neváhejte kontaktovat naši zámečnickou pohotovost.

Galerie

Hodinový manžel Zámečnické práce Hodinový manžel Zámečnické práce Hodinový manžel Zámečnické práce Hodinový manžel Zámečnické práce

objednávka

Naše služby

Hodinový manžel je univerzální pomocník pro každou situaci. S ním již nikdy nebudete bezradně koukat na to, jak Vám ze zdi prýští voda z prasklé trubky. Od nynějška totiž při tomto koukání budete volat naši non-stop linku a hodinový manžel si již bude rovnat nářadí do brašny.

Objednávka