Rychlá pomoc
hodinového
manžela
24 hodin denně
776 888 031

Úklidové práce

hodinový manžel úklidové práce

Naše firma vykonává takovou práci, jako jsou úklidové služby pro kanceláře a byty na té nejvyšší profesionální úrovni. 

Poskytujeme celou řadu úklidových služeb:

  • Úklid kancelářských a průmyslových prostor
  • Generální a jednorázové úklidy domácností
  • Důkladné čištění po rekonstrukci a stavebních pracích
  • Čištění koberců, čalouněného nábytku
  • Čištění podlahových krytin, a péče o ně (mramor, keramické dlaždice, parkety, plovoucí podlaha, linoleum)
  • Mytí oken včetně parapetů a žaluzií
 

Při úklidu používáme speciální úklidové prostředky a profesionální vybavení, které pomůže klientovi zbavit se problémů při odstraňování nečistot z jakéhokoli povrchu. V bytech používáme čistící prostředky, které jsou hypoalergenní, což je velmi důležité především pro děti.

Po provedení úklidu garantujeme absolutní spokojenost, 100% spolehlivost a důkladnost. Úklid u nás znamená záruku kvality, která vychází ze spokojenosti s úklidem u našich klientů, ať se jedná o pravidelný úklid panelových domů, kanceláří či jednorázové mytí oken.
Praha a její okolí, je hlavním místem našich úklidových služeb. Úklidové služby naší firmy Vám vyřeší všechny vaše problémy s úklidem a čistotou objektů.

Úklidové práce, čas provádění a veškeré materiálové zabezpečení přizpůsobujeme vždy přáním a potřebám zákazníka. Úklid lze objednat jednorázově nebo v pravidelných termínech. Cílem a prioritou naší úklidové firmy je stále sledovat nové technologie a nové trendy v oblasti úklidů a úklidové techniky.

Každý z nás rád žije nebo pracuje v čistém a voňavém prostředí a ne všichni máme čas, sílu, chuť nebo prostředky na to, jak udržovat své okolí v čistotě. A od toho je tu naše úklidová firma - odborníci na vše, co pro úklid vašeho domu, domácnosti nebo pracoviště obnáší. Tak už se dále netrapte s úklidem a zavolejte si naše pracovníky z úklidové firmy!

objednávka

Naše služby

Hodinový manžel je univerzální pomocník pro každou situaci. S ním již nikdy nebudete bezradně koukat na to, jak Vám ze zdi prýští voda z prasklé trubky. Od nynějška totiž při tomto koukání budete volat naši non-stop linku a hodinový manžel si již bude rovnat nářadí do brašny.

Objednávka