Rychlá pomoc
hodinového
manžela
24 hodin denně
776 888 031

Hodinový manžel

Co se skrývá pod tímto názvem?

Hodinový manžel pomůže, pokud rychle potřebujete uvést domácnost do původního stavu po rekonstrukci, přestavbě či nečekané havárií potrubí, elektrického vedení a žádná šikovná pomocná ruka není k dispozici. Jde o domácího kutila, který má zkušenosti a profesionálně zvládá veškeré řemeslnické a manuální práce v domácnosti, v kanceláři či na zahradě.

Hodinový manžel provádí:

  • Montáž nábytku – montáž a kompletace nábytku
  • Drobné instalatérské práce - čištění sifonů a odpadu, oprava či výměna vodovodní baterie
  • Zahradnické práce – sekání trávy, hrabání listí, sázení, odvoz biologického odpadu, rytí, česání ovoce, čištění bazénů
  • Malířské práce – výmalba bytu, kanceláře, nátěry dveří, oken, plotů
  • Drobné opravy v domácnosti - zavěšení obrazu, poličky, záclon, pokládka koberců, plovoucí podlah, drobné svařování, montáž žárovek, světel, zásuvek, drobné stavební opravy, opravy děr ve zdi, vrtání do zdi

Všichni naši manželé jsou kvalifikovaní, milý a spolehlivý a jsou připraveni Vám pomoci. Náš hodinový manžel má za sebou odborné zázemí a disponuje profesionálním vybavením.

Naše služby hodinového manžela se mohou hodit například ženám, které samy vedou svou domácnost a vlastními silami si nedokážou zajistit například montáž nábytku, dovoz a pokládku nového koberce, drobné opravy ve svém bytě a další "chlapské" práce.

Máme dlouholetou praxi a poskytujeme osobní záruku za veškeré poskytované služby. Služby poskytujeme domácnostem i firmám v Praze a blízkém okolí.

S hodinovým manželem je možné se domluvit i na práci o víkendu  či v případě nenadálé situace ještě týž den.

Naše služby

Hodinový manžel je univerzální pomocník pro každou situaci. S ním již nikdy nebudete bezradně koukat na to, jak Vám ze zdi prýští voda z prasklé trubky. Od nynějška totiž při tomto koukání budete volat naši non-stop linku a hodinový manžel si již bude rovnat nářadí do brašny.

Objednávka