Rychlá pomoc
hodinového
manžela
24 hodin denně
776 888 031

Instalatérské práce

hodinový manžel instalatérské práce

Pokud Vám neustále protéká záchod nebo jste si pořídili novou myčku a neumíte ji zapojit, nelamte si s tím hlavu a obraťte se na služby našeho hodinového manžela.

Náš hodinový manžel odborně vyřeší různé otázky týkající se instalatérských prací, jako jsou například:

  • výměny ventilů a spojů
  • instalace bidetu, záchodu
  • výměny armatur WC nádrže
  • instalace dřezu, umyvadla
  • instalace držáku na ručníky
  • připojení praček a dalších zařízení
  • odstranění drobných instalatérských problémů v kuchyni a koupelně

V tomto případě můžete volat hodinového manžela a to nejen při řešení instalatérských problémů ale i při opravách domácích spotřebičů, nebo drobných opravách v bytě.

Proč tedy volat instalatéra - náš hodinový manžel ví, jak v co nejkratším čase vyřešit všechny na první pohled nemožné problémy a na Vaši žádost i nakoupí potřebné díly pro opravu.

Galerie

Instalatérské práce Hodinový manžel Instalatérské práce Hodinový manžel Instalatérské práce Hodinový manžel Instalatérské práce Hodinový manžel Instalatérské práce Hodinový manžel Instalatérské práce Hodinový manžel Instalatérské práce Hodinový manžel Instalatérské práce Hodinový manžel Instalatérské práce Hodinový manžel Instalatérské práce Hodinový manžel Instalatérské práce Hodinový manžel Instalatérské práce Hodinový manžel Instalatérské práce Hodinový manžel Instalatérské práce Hodinový manžel Instalatérské práce Hodinový manžel Instalatérské práce Hodinový manžel

objednávka

Naše služby

Hodinový manžel je univerzální pomocník pro každou situaci. S ním již nikdy nebudete bezradně koukat na to, jak Vám ze zdi prýští voda z prasklé trubky. Od nynějška totiž při tomto koukání budete volat naši non-stop linku a hodinový manžel si již bude rovnat nářadí do brašny.

Objednávka