Rychlá pomoc
hodinového
manžela
24 hodin denně
776 888 031

Často kladené otázky

Nabízíte pouze službu hodinového manžela?

Naše společnost nenabízí pouze službu hodinového manžela. Jsme také úklidová firma, kde nabízíme úklidy domácností, kanceláří, hotelů atd. Úklidy provádíme jednorázové, pravidelné, generální či běžné. Vše naleznete přehledně rozepsané na našich stránkách.

Co si mám pod pojmem hodinový manžel představit?

Hodinový manžel je takový zručný domácí kutil, který udělá práce všeho druhu. Opraví Vám v domácnosti, v kanceláři nebo třeba na chatě rozbité židle, kapající kohoutky, pověsí obrazy, svítidla, poseká trávu, uklidí po oslavě apod.

Máte své nářadí a pracovní pomůcky, nebo je musím obstarat?

Veškeré nářadí a pracovní pomůcky potřebné k práci si náš hodinový manžel přiveze k vám.

Přizpůsobujete se s časem prací zákazníkovi?

Ano. Vždy se snažíme přizpůsobit časovým požadavkům zákazníka a většinou se nám to daří. Mohu si vás zavolat i o víkendu? Samozřejmě. Naši pracovníci pracují i o víkendu a svátcích.

Komu je služba hodinového manžela určena?

Ačkoli se podle názvu zdá, že je hodinový manžel určen osamělým ženám, není tomu tak. Tato služba je určena všem, kteří potřebují pomoc s opravami v domácnosti, v kanceláři, na chalupě či na zahradě.

Kolik za vaši službu zaplatím?

Veškeré ceny za práce hodinového manžela i dopravu jsou stanoveny v našem ceníku služeb.

Musí být někdo u prací přítomen?

Nemusí. Naši pracovníci mohou provádět práce i před nebo po Vaší pracovní době. Ovšem u prací v domácnosti zpravidla platí, že je zákazník přítomen z důvodu vpuštění do bytu nebo domu.

Bydlím kousek od Prahy, dojede sem hodinový manžel?

Jistě. Službu hodinového manžela poskytujeme nejen po celé Praze, ale i jejím okolí.

objednávka

Naše služby

Hodinový manžel je univerzální pomocník pro každou situaci. S ním již nikdy nebudete bezradně koukat na to, jak Vám ze zdi prýští voda z prasklé trubky. Od nynějška totiž při tomto koukání budete volat naši non-stop linku a hodinový manžel si již bude rovnat nářadí do brašny.

Objednávka